На Майдані зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента, - активісти (відео) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает stop-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Вчора на Майдані ми вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента.

Якийсь хлопчина роздавав листівки із зображенням купюри в 100₴ ніби як справжні у вигляді “винагороди” за участь у Віче.

Враховуючи, що незабаром Андрій Богдан написав свій скандальний пост про буцімто “проплачених учасників акції протесту”, дана провокація небезпідставно дає вважати, що саме ОП і стоїть за нею”, – йдеться в дописі спільноти Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції.

Вчора на Майдані ми вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента

Вчора на Майдані ми вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента. Якийсь хлопчина роздавав листівки із зображенням купюри в 100₴ ніби як справжні у вигляді "винагороди" за участь у Віче. Враховуючи, що незабаром Андрій Богдан написав свій скандальний пост про буцімто "проплачених учасників акції протесту", дана провокація небезпідставно дає вважати, що саме ОП і стоїть за нею.#БогданауВідставку #Ні_капітуляції

Опубліковано Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції Понеділок, 7 жовтня 2019 р.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/ne-rss/na-maydani-zupinili-provokatsiyu-ymovirno-inspirovanu-ofisom-prezidenta-aktivisti-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя