На Чернігівщині випробовують комплекс "Бар’єр-В" на Мі-8


Спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, активно працюють з новими українськими розробками для Збройних Сил України. Про це повідомляє АрміяInform

Наразі на півночі України проходить суміщений захід. Чернігівські науковці розпочали спеціальні випробування комплексу некерованого ракетного озброєння Б8В8МСБ на вертольотах Мі-2МСБ. Паралельно — проводять етап державних спільних випробувань комплексу протитанкового керованого ракетного озброєння ʺБар’єр-Вʺ на вертольоті Мі-8МСБ-В. Робота пов’язана з бойовим застосуванням телеметричних ракет для оцінки характеристик роботи системи керування комплексом. Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Це перша спроба заміни ще радянського комплексу керованого ракетного озброєння ʺШтурм-Вʺ за рахунок зміни системи керування комплексом і заміни самої ракети. І система керування, і ракета — виробництва українських підприємств. Тобто це імпортозаміщення і технологічний крок уперед, — розповів ТВО начальника науково-дослідного відділу випробувань пілотованих літальних апаратів ДНДІ ВС ОВТ Євген Рашевський.

Переваг нової зброї багато. Зокрема принцип наведення зовсім інший. У ʺШтурм-Вʺ була радіокомандна лінія, зараз — лазерний канал керування з телевізійним і тепловізійним каналами — це забезпечує застосування як вдень, так і вночі. Також є елементи, що зменшують похибку системи керування.

Випробування комплексу ʺБар’єр-Вʺ проводяться на вертольотах Мі-8МСБ-В з перспективою апробації на вертольотах типу Мі-24.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_chernigivshchyni_vyprobovuyut_kompleks_barierv_na_mi8_327742.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя